Neohodnoceno

KABÁT JELENA - KHAKI

Nadčasový kabát Jelena je kombinací pro Marko.in typického zavinování spolu s vnitřním zapínáním. Levý přední díl je dvojitý z vrchní látky, tím se zvyšuje odolnost proti zimě. Z levého cípu si můžete udělat límec v podobě šálu. Nebo jej nechat na volno a získat dokonale elegantní kabát s mírným dekoltem. Model nositelný na volno i s páskem. Elegantně i ležérně. Perfektně kombinovatelný s různými styly a outfity. Je navržen s osobitou univerzálností (tím máme na mysli, že ho unosíte a zkombinujete s nejrůznějšími outfity, od tenisek, přes kozačky k lodičkám a plesovým šatům).

Velmi příjemné jsou i kapsy, které šijeme z vrchní látky kabátu a tak sami o sobě zahřejí, i když si zrovna zapomenete rukavice.

Model je navržený ve dvou velikostech. První mezi-velikost je 36 – 40. Druhá je 42 – 46. Další velikosti (až do 52) se dají řešit po osobní (telefonní / emailové) konzultaci. Rádi vyjdeme vstříc, stačí nám zaslat míry paže a ramena.

Záložky kolem zápěstí jsou na prostorných a pohodlných rukávech zúžené, aby zadržely chlad a kabátek byl o to více hřejivý.

 

Materiál: 20% vlna, 80% polyester
Vlastnosti materiálu: pevný, velmi teplý, měkký, odolná vlna
Barva: khaki
Péče: chemické čištění
Podšívka: Ano
Poznámka: střih modelu je navrhovaný s důrazem na pohodlí a praktičnost, což nám umožnilo usnadnit Vám výběr na dvě velikosti.

Během osobní konzultace lze vybrat barevnou kombinace dle vzorníku (možnost kombinace více barev).

Velikosti
Produkt je vyprodaný, kontaktujte nás. Zkusíme pro Vás najít podobný materiál.
8 990 Kč
725 4 vyprodano1
VYPRODÁNO