#CHYTRAMODA

 

Jak může být móda chytrá? Jednoduše, stejně jako my lidé. Chytrá móda je taková, která ví, že život je o mnoha různých momentech a stejně tak během nich i funguje, dovede se přizpůsobit různorodým okamžikům.

Podpoří Vás v práci, zajdete spolu do města nebo si užijete společně párty. Prostě jako nejlepší přítel, nebo kamarádka.

Markoin_photostory_dress_Emilie


Podobně chytře fungují takzvané basicové kousky. To je například bílé tričko, které si vezmete skoro kdykoliv.

Pak jsou tu i vychytané designové modely. Pro příležitosti, kdy si chceme vzít něco více výjimečného. I ty ovšem mohou být stejně často nositelné a dokonce užitnější než basicové tričko. 

 

Vlajkonošem Marko.in chytré módy je kabáto-sako-frako-oversize-slim fit model Hacafrak.
Jedná se o model, který má šest základních způsobů nošení a dalších bezpočet variací a mezi-způsobů, kde kreativitu necháváme chytře pracovat.

 

Obrazy místo slov:

 

Seznamte se, Emílie, víceúčelové oboustranné vesto šaty.

 

Všemu, čeho chceme v životě dosáhnout musíme věnovat určitý čas. Pro lepší figuru cvičíme, pro více znalostí se učíme. Pokud chcete být více styloví, stačí věnovat pár minut našeho času "stajlování" a budeme vypadat a sami si připadat přesně tolik vyjímeční, kolik sami chceme a bez zbytečné pozornosti okolí. Zaujmeme, kdy si zaujmout přejeme bez zbytečných "faux paus". Věnujte pár minut své chytré módě.

Cizí jakzyk Vás naučí lektor, oblékání Vám vysvětlí Marko.in 

 markoin_saty_lenka

Chytrou módu zkombinujete se širokým sortimentem doplňků a outfitů. Polohujete ji, aby Vám sedla a vyhovovala. Využijete k mnoha a mnoha příležitostem. Unosíte ji více něž 30 krát do roka ( #30wearschallenge ).  Podpora slow fashion ( #slowfashion ), Fashion revolution ( #fashionrevolution ), domácí výroby a fakt, že i díky Vám dostane adekvátně za práci zaplaceno lokální krejčová, živicí svou rodinu zde v České republice je pro Vás velmi příjemný benefit.

Takto užitná móda Vám ušetří hodiny času nakupování, spoustu místa ve Vašem šatníku, desetitisíce, což zjistíte po součtu všech levných a méně kvalitních kousků. Vědomí, že investujete do produktů s hodnotou se Vám stává příjemným benefitem. 

Lokální tvorba, móda a design jsou v dnešní době, v našem podání praktické, užitné a poctivě řemeslně zpracované. To je oděv, který má smysl, který má budoucnost.

#chytramoda #markoin

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení