Jak byl "Můj fialový svět" na návštěvě u Marko.in

Měli jsme velmi milou návštěvu jedné maminky a dvou úžasných prcků.

Mamka Maruška přijala naše pozvání na kávu. Už ve zprávě se ptala, jestli může dorazit i s dětmi. Na to jsme odpověděli, že v Marko.in jsme jednoznačně "kids friendly". Možná nemáme hřiště, ohrádku ani bazének s míčky, zato plno radosti a jsme hraví. Taková návštěva s malými andílky je pro nás samotné trochu terapií. ;) 

Jak se celé trojici u nás líbilo se dočtete níže ve článku přímo od maminky. Věříme, že kdyby už uměla psát, na pár řádcích se rozepíše i malá Stelinka, která v roce a půl vyzkoušela svůj první fitting u návrháře.

 

blog: Můj Fialový Svět

my life: MARKO.IN showroom

aneb Stella má v roce a půl meďoura i s řidičem a jako třešničku na dortu módního návrháře
Minulý týden jsme dostali velmi milé a zároveň velmi nečekané pozvání. Víte, že si na nic nehraju, i na sociálních sítích se ráda prezentuji taková, jaká jsem. Nemám problém jít ven bez make-upu a móda mě sice baví, ale s dětmi jsou moje možnosti dost omezené. Ne, opravdu nepůjdu na hřiště v nových šatech a podpatcích, protože nechci jen stát a koukat, chci se zapojit do hry. Kopat do míče, padat, houpat se, zkoušet sjet rampu na skejtu... O to víc mě překvapilo, když nám ve schránce přistála pozvánka do showroomu MARKO.IN. Jejich profil na instagramu sleduji už nějaký pátek, zaujala mě jeho originální, nápaditá a především nositelná chytrá móda.


Moc se mi líbí celý koncept, kdy je samotný showroom vytržený z centra Prahy a zasazený do klidné, ale velmi dobře dostupné lokality (jak MHD tak autem s možností parkování před domem). V letních měsících je hostům k dispozici i posezení na zahrádce. Opravdu jsme se tam cítili moc dobře a oba pánové dělali první poslední, aby se děti nenudily a já měla čas a prostor se v showroomu cítit jako hvězda. Měla jsem možnost vyzkoušet si hned tři modely. Novinku sezóny podzim/zima 2018 kabát JelenaHacafrak a Vestošaty Emílie, které jsem si nakonec odnesla domů.
Na instagramu mě nejvíce zaujal kabát Jelena, ve skutečnosti mě daleko více bavily právě Vestošaty a Hacafrak. Kreativitě se v nošení těchto kousků meze nekladou. Právě naopak! Jsou to velice důmyslné modely, které můžete nosit denně celý týden, přesto spousta lidí nepozná, že se jedná o jeden a ten samý kousek. Šaty jsou oboustranné, což jako maminka oceňuji obzvlášť. Neznám lepší způsob, jak se rychle zbavit nežádoucích skvrn od upatlaných dětských ručiček, než prostě oblečení otočit naruby. :) A navíc si je můžete obléknout šesti způsoby, ale věřím, že mi maminky časem přijdeme ještě na dalších deset! Nezapomeňte na to, že slouží i jako elegantní vestička nebo rozevlátý přehoz přes svetr nebo bundu, ale o tom příště... Zkrátka těch možností je opravdu mnoho a musím říct, že mě vestošaty prostě dostaly! Do Hacafraku se pak může obléci celá rodina, mají v zásobě našité i dětské a pánské. Stellinka si jeden z těch menších zkusila a musím říct, že byla naprosto úžasná modelka. A možná si ho nakonec na jaro pořídíme. 
 
Ještě je důležité říci, že modely vznikají od nápadu a prvního náčrtu až do posledního stehu kompletně v České republice. Pánové velmi pečlivě vybírají látky z celého světa a samozřejmě se zjišťují jejich původ. A protože mě modely upřímně nadchly, domluvili jsme se s Markem a Ondrou, že pro vás uspořádáme soutěž o voucher v hodnotě 3000,-. Tato sleva bude platit na vše z nabídky a můžete tak udělat radost sami sobě nebo tenhle luxusní dárek věnovat někomu blízkému pod stromeček. ;) Soutěžíme na instagramu mujfialovysvet, kde se můžete inspirovat, jak jsem vestošaty v uplynulých dnech kombinovala já.
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení