KABÁT JELENA - ČERNOBÍLÁ VLNA

Nadčasový kabát Jelena je kombinací pro Marko.in typického zavinování spolu s vnitřním zapínáním. Levý přední díl je dvojitý z vrchní látky, tím se zvyšuje odolnost proti zimě. Z levého cípu si můžete udělat límec v podobě šálu. Nebo jej nechat na volno a získat dokonale elegantní kabát s mírným dekoltem. Model nositelný na volno i s páskem. Elegantně i ležérně. Perfektně kombinovatelný s různými styly a outfity. Je navržen s osobitou univerzálností (tím máme na mysli, že ho unosíte a zkombinujete s nejrůznějšími outfity, od tenisek, přes kozačky k lodičkám a plesovým šatům).

Velmi příjemné jsou i kapsy, které šijeme z vrchní látky kabátu a tak sami o sobě zahřejí, i když si zrovna zapomenete rukavice.

Záložky kolem zápěstí jsou na prostorných a pohodlných rukávech zúžené, aby zadržely chlad a kabátek byl o to více hřejivý.

 

Materiál: 50% vlna, 50% polyester
Vlastnosti materiálu: pevný, velmi teplý, měkký, odolná vlna
Barva: černobílá
Péče: chemické čištění
Podšívka: Ano


POZNÁMKA:

při objednávání modelu prosím uveďte rozpětí ramen pro větší pohodlí, tj. od konce jednoho ramene přes zadá (za krkem) ke konci druhého ramene. Popřípadě šíře zad (od podpaží k podpaží). Kapsy jsou z vrchního materiálu kabátu, tím pádem velmi teplé a příjemné.

Během osobní konzultace lze vybrat barevnou kombinace dle vzorníku (možnost kombinace více barev).

Velikosti
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Ušijeme jej pro Vás do 8 týdnů Zvolte variantu
44 990 Kč 44 990 Kč 44 990 Kč 44 990 Kč 44 990 Kč 45 990 Kč 45 990 Kč 46 990 Kč 46 990 Kč 47 990 Kč 47 990 Kč 47 990 Kč od 44 990 Kč
Kategorie: Kabáty, saka
Zpět do obchodu