Zakoupit službu REVIZE ŠATNÍKU

Co je revize šatníku?  

Na začátku celého procesu jsou schůzky, většinou jedna až tři. Podle potřeby a možností. Já Vám naslouchám, ptám se a Vy povídáte. Další krok probíhá u Vás doma, kdy se reálně podíváme do Vašeho šatníku, skříně. Projdeme oblečení a roztřídíme ho do několika skupin, podle Vašich potřeb. Pracovní, domácí, na výjimečné příležitosti, s dětmi apod. Vysvětlíme si u jednotlivých kousků, z jakého důvodu patří do které skupiny a jak se s nimi dá pracovat. Sestavíme základ každé z těchto skupin a začneme redukovat.

Vše, co je mimo kvalitní a nezbytný základ jde pryč. Nemá přidanou hodnotu, citovou vazbu, je poškozené, nesedí a tak dále. Někdy jde o náročný a nekompromisní proces, který ať už z ryze osobních důvodů (všeho moc najednou škodí a tak i změn), nebo praktických (nemůžeme celý šatník předělat, vyházet a nakoupit nové kusy za jedinou návštěvu) rozdělíme do více schůzek. Nepředstavujte si, že spolu vyházíme půlku šatníku a vy nebudete mít co na sebe. Čištění šatníku se prokládá společnými nákupy, kdy doplňujeme chybějící kvalitní kousky, abychom se mohli přebytečných a nesedících modelů zbavit.  

Společným cílem je vytvořit šatník, do kterého se budete rádi dívat, mít z něj dobrý pocit a oblékání Vás bude bavit. Náš den začíná tím, že se oblékneme. To jací jsme, i to jaký máme den, vychází z našich pocitů. To je důvod i cíl, kterého chceme dosáhnout. Abyste se od rána cítili skvěle! Máte co na sebe a sluší Vám to!

 

Jak dlouho trvá třízení šatníku?

Je to velmi individuální a několika-stupňový proces. Proto berte jako velmi orientační, že první třídění většinou zabere pět až šest hodin. Další „kola třídění“ jsou zhruba po třech hodinách.

  

Je potřeba se na třídění šatníku speciálně připravovat?

Pokud máte na mysli pocitově, pak je ideální být opravdu odpočatá a smířená s tím, že přichází změny, které přispějí k lepšímu, i když se proces může zdát namáhavý. Praktická příprava probíhá tak, že je potřeba mít oblečení co nejvíce čisté a přehledně uložené ve skříni. Čím přehledněji uložené oblečení máte, tím kratší je doba třídění a snazší práce pro nás oba.

Za zmínku stojí i to, že třídíme nejen oblečení, ale i boty, šperky a doplňky jako brýle, kabelky, šátky, šály apod. Při prvním setkání u Vás doma je velmi důležité mít vše připravené, abych získal co nejlepší obrázek o tom s čím vším pracujeme a mohl připravit opravdu efektivní plán k dosažení kýženého výsledku. Pak je šatník přehledný a vy připravená na každou příležitost. Nestojí Vás příliš mnoho úsilí s ním pracovat a ani příliš financí takový šatník mít.

 

Kolik oblečení mi po revizi zbyde?

Odpověď je velmi individuální. Některým z Vás zůstane většina, jiným se obmění téměř vše. Nemějte strach. Takové třídění je proces, který skutečně trvá i několik setkání, které prokládáme cílenými nákupy. Je to z toho důvodu, abyste měla dost času si na změnu zvyknout. Vyhneme se tak i situacím, kdy Vám opravdu nějaký ten kousek ve skříni chybí.

Pokud do práce potřebujeme černé kalhoty, tak ty s nevhodným střihem vyhodíme až ve chvíli, kdy pořídíme nové a lepší. 

 

Co když se po revizi vrátím ke starým zvykům?  

Naším cílem je vytvořit Vám nové zvyky. Ty staré budou nahrazeny a málokdo se k nim vrací, když vidí, jak příjemné je mít funkční šatník. Kdyby náhodou, jsem tu vždy pro Vás a spolu se znovu vydáme správným směrem.

Třídění šatníku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Připraveno pro vás Připraveno pro vás Zvolte variantu
14 400 Kč 7 200 Kč od 7 200 Kč
Kategorie: Showroom
Zpět do obchodu