Pět důvodů proč nakupovat u Marko.in

1. Nakupujte kvalitní výrobky přímo od výrobce.

2. Naše produkty vyrábíme s láskou v České republice.

3. Kolekce ready to wear Marko.in jsou vždy v omezeném množství.

4. Nakupujete originální, promyšlený a praktický design.

5. Nákup u nás se pro Vás stane vášní, koníčkem a módním zážitkem, při kterém se s Vámi rádi podělíme o praktické a stylistické rady, tipy a triky.

 1 Marko.in_blog_clanek_pet duvodu_preview

Nakupujete kvalitní výrobky přímo od výrobce. Jde o více než podporu domácího trhu. Je to návrat zpět ke kvalitním podmínkám nákupu i prodeje. Domácí výrobce, například my u Marko.in, má upřímnou snahu vyrobit své modely opravdu kvalitně, aby klienti byli spokojení. Každý spokojený klient se počítá a vrátí se zpět. Co je jeden nakupující pro celosvětový řetězec a kam se vytratila snaha o kvalitu u těchto velikých značek?

Marko Lopatić, který stojí za prací značky Marko.in má vizi a snahu nejen umělecky učinit svět krásnější, ale také budovat na kvalitních základech. Proto se nejen on, ale všichni v Marko.in snažíme, aby každý nakupující měl plný servis. Pomoc při výběru modelu, konzultaci o vlastnostech látky, jak nejlépe pečovat o nakoupený originální kousek, ale i tipy a triky, které pomohou s péčí o celý Váš šatník. Rádi Vám poradíme i s kombinací jednotlivých modelů mezi sebou, nebo s čím dalším se dají skombinovat pro každodenní nošení i výjimečné příležitosti. Kdo to pro Vás udělá v běžné pobočce velikého řetězce?

   2 Marko.in_blog_clanek_pet duvodu_preview

Naše produkty jsou s láskou vyrobeny v České republice. Věta, které vedle toho, že zní dobře, vyjadřuje pravou podporu domácímu trhu. Díky Vašemu nákupu u Marko.in můžeme koupit materiály od českých dodavatelů, zaměstnat české krejčové i střihačky a činit české ulice krásnějšími pomocí toho, že právě Vy nosíte naše v České republice vyrobené modely.

 3 Marko.in_blog_clanek_pet duvodu_preview

To, že kolekce ready to wear šijeme vždy v omezeném množství, Vám zajistí originalitu. Ten pravý výjimečný pocit individuality, o kterém mluví všichni stylisti, módí návrháři a lifestyle poradci. Oblečením vyjádříte svůj postoj, svou osobnost a víte, že v práci ani na ulici nepotkáte sto dalších dam se stejnou „individualitou“ jakou maté právě na sobě Vy. Díky limitovaným edicím také tvoříme více a více rozmanitých modelů, ze kterých si vybere opravdu každý a opravdu každý je originál!

 4 Marko.in_blog_clanek_pet duvodu_preview

Vyplatí se Vám nakupovat originální, promyšlený a praktický design. Vystupte ze stereotypu, že design je jen proto, aby byl krásný, nebo že pouze outdoorové oblečení může být praktické. Přesvědčte se sama, že i módní oblečení umí být praktické. Oceňte dny, týdny a měsíce návrhářské práce na jediném modelu, který právě díky tomuto úsilí vypadá nejen skvěle, ale je i praktický a to hned několika způsoby.

 5 Marko.in_blog_clanek_pet duvodu_preview

Vedle užitného designu vyzkoušejte po dlouhé době i to, aby Vás nakupování opravdu bavilo a odpočala jste si při tom! U nás se pro Vás stane vášní, koníčkem a módním zážitkem, při kterém se s Vámi rádi podělíme o praktické a stylistické rady, tipy a triky. Vychutnejte si možnost mít na pár minut mít svého vlastního módního poradce, stylistu, návrháře. Nákup u nás vnímáme jako proces a péči o klientky. My se o Vás rádi postaráme, Vy nám pomozte šířit faktor „.in“, buďte spokojené s kvalitní, originální módou vyrobenou s upřímnou láskou v České republice.

Toto jsou důvody, pro které se vyplatí nakupovat kvalitní výrobky Marko.in

6 Marko.in_blog_clanek_pet duvodu_preview

 

Milé čtenářky a klientky, sledujte náš blog, budeme Vám zde prezentovat nejen dobré rady, ale i novinky a naše chytré produkty, nebo možnosti jak s nimi pracovat. 

 

Těšíme se na Vás, již brzy více!

Váš Tým Marko.in

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení