O čem? O tom!

marko.in_otaznik

Milé čtenářky a milí čtenáři, v úvodním článku tohoto blogu, mimo jiné bylo, že v dnešní době v módní branži chybí osobitost, individualita a vůbec ochotný přístup v obchodech s oblečením k Vám jako ke klientům nebo například v magazínech, k Vám jako ke čtenářům.

O pár dní později mi to potvrdily dvě kamarádky Petra a Eliška, když jsem se zeptal, kdy naposledy si užili nakupování, nebo vůbec ony ale i jejich kamarádky vyrazili nakupovat spolu a u toho si zašli třeba na oběd? Odpověď byla zcela jasná, že si to ani nepamatují a jediné, co je v dnešní době požitek při nákupech, je ten oběd. Magazíny už raději ani nečtou.

V obchodech a buticích se většinou setkáte s neochotou, přehršlí stejné, uniformní a ne příliš kvalitní módy. Bez jakéhokoliv servisu, nebo nedej bůh i jen úsměvu prodavačky, která Vám to nakupování nehodlá zpříjemnit (ano jsou to prodavačky, ani módní asistentky, ani stylistky v obchodech, ani manažerky oděvu… a ne, není na tom nic špatného, být prodavačkou / prodavačem je pěkná práce, sám svou módu prodávám a prodával jsem i cizí ať už v řetězci jako je Promod nebo luxusním brandu jako je Louis Vuitton). Ve všech časopisech, rok, co rok stejné rady, jen nové trendy a na stránkách návod jak obléct modelky 32 – 34 nejlépe s doporučeným oblečením za desítky tisíc. Kvalitní tisk, dneska aby člověk opravdu hledal.

Poté mě napadlo, že veselé nakupování čtyř rozverných kamarádek a čtení opravdu užitečných módních článků je dnes už jen fáma a pěkná scéna ze Sexu ve Městě.

 Shopping-Bags2

Proto je můj další krok jasný! Napsat tento týden výjimečně články dva (ano, jindy to bude jeden článek za týden). Tentokrát píšu jeden plánovaný, ten vyjde za několik dní a druhý tento neplánovaný, který právě čtete.  Ptám se Vás všech, o čem chcete číst dál? O tom, nebo tamtom?! Jaké rady, tipy a triky Vás opravdu zajímají, nebo které módní zákulisní informace byste rádi věděli? Mile rád se s Vámi podělím o možnost inspirace při psaní obsahu Marko.in blogu a vytváření tím faktoru „.in“!

Ten fyzický už spolu tvoříme, já navrhuji a šiji oblečení, vy ho nosíte. Teď se pojďme podívat i na ten virtuální a vědomostní faktor bytí „.in“.

Všechny dotazy a návrhy prosím posílejte na email: info@marko.in

Děkuji za spolupráci a těším se na Vaše podněty.

 

Marko Lopatić

p. s. zlým jazykům, ano mám dostatek vlastní inspirace a nápadů, pochybovali jste i o mé práci a já vesele navrhuji i šiji nové modely už sedm let v kuse… a to právě díky tomu, že poslouchám své klientky. Proto si mile rád poslechnu i své čtenářky a čtenáře. Má tvorba, je tu pro ně, ne do šuplíku ani ke mně do šatníku.

 

Marko.in_Marko Lopatic_photo_portrait

foto: Lukáš David

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení