Co se děje před tím, než uvedeme nový produkt

Když pro vás tvoříme s týmem MARKO.IN něco nového, není to jen tak. Dbáme na to, aby byl střih slušivý, materiály, ze kterých oblečení šijeme, byly pohodlné, příjemné a kvalita ušití byla maximální.

Markoin_produkt_sako_pelerina_naty (2)Markoin_produkt_sako_pelerina_naty (1)

(testování letní peleríny Naty)

Vše je potřeba pořádně otestovat 

Jakmile všechny tyto naše požadavky splníme, následuje test pohodlnosti, odolnosti a období vylepšování nového kousku. Ve chvíli, kdy je nový produkt ušit následuje jeho testování. Vybereme dvě až tři slečny nebo ženy z našeho tak zvaného "zkušebního týmu", které oblečení po dobu 14 dnů nosí a zkouší jeho pohodlnost, odolnost, možnosti kombinací a tak podobně. 

Veškeré zpětné vazby od našeho zkušebního týmu pak pečlivě promýšlíme a snažíme se je do nových kousků promítnout. Tím vzniká oblečení, které je nápadité a dobře se nosí. 

Tento způsob se nám velmi osvědčil a proto již žádný nový kousek oblečení nepustíme do prodeje bez toho, aby prošel zátěžovým testem. Chceme, aby se v našem oblečení zákaznice cítily komfortně. A nejlepší způsob, jak toto zajistit, je vyzkoušet ho na plno, za všech situací. I takové detaily jako např. velikost kapes, tloušťka pásku, délka rukávů, zúžení v pase atp., ovlivňují celkový dojem, který naše oblečení dělá na zákaznice. 

markoin_produk_saty_vesta_emilie (2)