Praktický Design: Jsi tlustá! Nehubni!

V každém případě, jestli jste letos nestihla realizovat „chytré“ rady na to jak shodit a je Vám skvěle tak jak jste, mám pro Vás novinku, se kterou můžete kdykoliv zdůraznit jak skvěle se cítíte a schovat, co zrovna potřebujete. Nové šaty Klára patří k těm praktickým modelům, ve kterých se budete cítit výborně, snadno se o ně pečuje a využijete je do práce, na procházku, návštěvu u přátel i do společnosti (zároveň budou svou pohodlností konkurovat Vašim nejoblíbenějším domácím kouskům).

Velmi snadným způsobem (v jednoduchosti je síla a méně je někdy více) je můžete polohovat a tím měnit jejich tvar, délku i funkčnost.

Tyto šaty mají více vlastností, podívejme se na ně v bodech:

 

  1. Všechny velikosti jsou šité v takové délce, že se snad nenajde žena, které by tyto dlouhé šaty byly krátké! Ano milé vysoké dámy, myslíme i na Vás. Samozřejmě pro ty, které oceňují kratší délky, se model vždy lépe zkracuje, než prodlužuje. Vyšší, nižší, milé dámy o pohodlí dlouhých šatů v letních dnech víte každá své. 

 

  1. Vedle toho, že jsou dlouhé šaty módní a na léto praktické, stačí vzít pásek, šaty jen stáhnout, čímž se vypasují. Doplníte je decentním a efektivním šperkem, abyste dostala naprosto elegantní kousek, který Vám díky spolupráci vysoké kvality materiálu a decentního designu učiní dobrou službu nejen v práci a volném čase ale i k večerní příležitosti.

 

  1. Ať už máte ráda pohodlí a volnost, nebo jste nestihla jarní dietu, z našich šatů Klára uděláte velmi jednoduchým trikem, pomocí pásku podkasané šaty. Ty perfektně zakryjí přesně to, co si budete přát. Každá dáma je jiná a tak si stačí pásek uvázat přesně tam, kde zrovna Vám vyhovuje a podkasání již odpracuje to své. Lehké podkásnutí vytvoří vizuální a pro Vás i pocitový dojem kombinace halenky a dlouhé sukně, jejíž délku můžete regulovat.

 

  1. Výrazné podkasání z vašeho profesionálního i elegantního modelu rázem vytvoří šaty na odpoledne s přáteli, výlet, nebo jednoduše do práce na teplejší dny.

 

Stahování a podkasávání šatů Klára doporučuji vyzkoušet na více způsobů. Dámy, každá jste jiná, to je důvod, proč tento efekt na každé z Vás vyzní jejím vlastním způsobem. Konec konců, můžete být spokojená i s více variantami uvázání a podkasání. Jednou si pásek dáte na boky, podruhé do pasu, nakonec pod prsa. O to více oceníte, že tento efekt během dne máte možnost i několikrát změnit a ze schůzky na schůzku být jiná.

Šaty Klára najdete online na našem eshopu od 29. 5. 2017, seznámit se s nimi osobně a vyzkoušet model můžete v předprodeji na Dyzajn Marketu 27. a 28. 5. 2017 na Náměstí Václava Havla v Praze.

Sledujte i dál náš Blog a novou rubriku „Praktický Design“, kde Vám budu přinášet více vychytaných modelů, rad a tipů, jak můžete se sebou a svým oděvem pracovat.

 

Marko Lopatić  

 

 

Tipy na závěr:

- šaty Klára jsou ideální variantou na cestování. Ráno a večer dlouhé proti chladu, přes den krátké. Materiál nemačkavý a velmi pohodlný až mazlivý.

- perfektní volba do současného počasí. Při cestě do práce, když vnitřně ještě spíte, jste schovaná v dlouhých volných šatech. Přes den zazáříte v kratší vypasované variantě a večer se opět v pohodlí vracíte domů.

- pásek je na šatech nejlepší vázat na dvakrát, aby držel, nerozvazoval se. Uzlíky pak můžete schovat pod podkasání.

- pokud pásek stáhnete pevnější, bude podkasání lépe držet.

- vždy můžete použít vlastní pásek a tak dát modelu nový rozměr.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení